Lokanta, iş yeri, bahçe, ev ve daha pek çok farklı mekânda ihtiyaca ve isteğe uygun fırın imalatı yapmaktayız. Sofraların vazgeçilmez yiyeceği olan ekmekler fırın ustalarının maharetli ellerinde imalatı yapılan fırınlardan çıkmaktadır. Zabit Demir adlı fırın ustasının da tüm Türkiye genelinde hizmet verdiği konulardan biri de kara fırın imalatıdır.

Büyük ya da küçük farklı ebatlarda pide fırınından lahmacun fırınına, taş fırından ocak fırına kadar her türlü fırın imalatında Zabit Usta, ülkemizin aranan isimlerindendir. Zabit Usta, yaptığı onlarca hatta yüzlerce fırın imalatında özellikle de kara fırın imalatında, doğal ve dayanıklı malzeme, kaliteli ve garantili işçilik, uzun ömür ve uygun fiyatın yanında müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktadır.

40 yılı aşkın bir süredir çeşitli fırınlar ve kara fırın imalatı yapan Zabit Demir, odunlu, kömürlü, tüplü ve doğalgazlı fırın imalatları ile hem yakıttan hem de zamandan tasarruf sağlamanın uygun yollarını sunmaktadır. Tecrübeli ve deneyimli elemanları ile hizmet veren ustamız, eskinin tecrübesini günümüz teknolojisi ile harmanlayarak kaliteden ödün vermeden kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Ana üretim olarak her türlü kara fırın, taş fırın, pide, kebap, simit ve lahmacun fırını üretimi yapmaktayız. Bir kara fırında ihtiyaç duyulan fırın kapağından istim kazanına, flaşörden ızgaraya, taban taşından duvar ve kubbeye kadar her türlü yapılması gereken işler en kaliteli ürünlerden temin edilmektedir.

Kara fırın imalatı konusunda en iyiler arasında yer alan Zabit Usta, her türlü ihtiyaca göre yaptığı fırınların yanında tüm fırınların bakım ve onarım hizmetlerini de sunmaktadır. İşçilikte kullanılan örüm harman tuğlalar ile hem klasik hem de şık, modern ve estetik bir görüntü elde etmek de mümkündür. Fırının yapılacağı mekânın havasına ve görseline uygun olarak yapılabilen fırın imalatında farklı bir görüntü elde etmek de mümkündür. Ayrıca yandan yanmalı, alttan yanmalı ve eski usul içten yanmalı fırın imalatında her daim bir numaralar arasında yerimizi almaktayız.

Pek çok farklı fırın imalatı konusunda uzman bir kadro ile çalışmanın ve en kaliteli ve doğru malzemeleri kullanmanın karşılığı olarak Zabit Demir, her daim bir numaralı fırın imalatçısı olarak anılmaktadır.