Yüzlerce insanı doyuran kara fırın, yıllardır ülke çapında hizmet veren Zabit Usta tarafından en iyi ve garantili şekilde yapılmaktadır. Yandan yanmalı, alttan yanmalı ve içten yanmalı olarak yapılabilecek olan kara fırınlar, işinde uzman ve deneyimli bir usta tarafından yapılmaktadır. Kara fırın ustası denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri de ülkemizin pek çok yerinde hizmet veren Zabit Ustadır. 40 yılı aşkın bir süredir ülkenin dört bir yanında hizmet veren kara fırın ustası, kara fırından taş fırına, pide fırınından ocak fırına kadar her türlü fırın yapımında en iyiler arasında yer almaktadır.

Kara fırın ustası olarak yaptığımız tüm fırın işlerinde doğal ve kaliteli malzeme, garantili işçilik, uzun ömür ve uygun fiyatla birlikte müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktayız. İstediğiniz ve ihtiyacınız olan her türlü odunlu, kömürlü, tüplü, doğalgazlı fırın yapımında yakıt ve zaman tasarrufunun önemine dikkat etmekte, en iyi şekilde iş yapmaktayız. Eskinin tecrübesini günümüzün teknolojisi ile birleştirerek kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmette, tecrübe ve ustalığı bir arada kullanmaktayız.

Sunduğumuz tüm fırın imalatı işlerinin kaliteli ve uzun ömürlü olmasına azami özen göstermekte ve yüzde yüz işçilik garantisi vermekteyiz. İş yeri, lokanta, bahçe gibi tüm ihtiyacınız olan yerlerde, öncelikle fırının boyutu ve mevcut fırın yapılacak olan yerin ölçülerini belirlemekteyiz. Fırın ölçüleri, derecesi, kapağı, baca yeri, taban yalıtımı ve taban taşı, kemer, kenar duvarlar, kubbe ve kubbe yalıtımı, odunluk, tezgâh gibi pek çok iş aynı ölçüde özen ve itina ile yapılmalıdır.

Alanında uzman ve en çok arananlar arasında yer alan kara fırın ustası Zabit Demir, öncelikle yaptığı fırınlarının garantisini kendisi vermektedir. Zincirli sistemli, açılır pik döküm malzemeli bir kapağa sahip olan kara fırın genel olarak asansörlü kapak olarak ifade edilmektedir. Zabit usta tarafından yapılan kara fırınlarda ayrıca 2 bin derece ısıya dayanıklı volkanit ve andezit özelliklere sahip olan bir taban taşı kullanılmaktadır.

Her türlü fırın imalatı ile insanların her gün sofralarına konulan ekmeğin üretim alanlarını yapan Zabit Usta, Türkiye’nin her yerinde iş yapmakta ve kaliteli hizmet sunmaktadır.