Lahmacun fırını yapımı için Türkiye’nin genelinde yaygın olarak tavsiye edilen ölçüler 1.5×1.5 ila 2×2 ebatlarıdır. Lahmacun fırını yapımında fırın tabanında sille taşı ya da ateş tuğlası kullanılmaktadır. Fırın imalatı ve lahmacun fırını yapımı denilince akla ilk gelen isimlerden olan Zabit Usta, tüm fırınların lazer terazi ile hatasız yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca fırın imalatı yanında tadilatını da yapan usta, deneyimli ve tecrübeli bir personelle birlikte çalışmaktadır.

Pide fırını, taş fırın, lahmacun fırını, simit fırını, kara fırın ve taş fırın gibi pek çok farklı fırın imalatını tüm ülke genelinde yapan Zabit Usta, yaptığı işin kaliteli ve uzun ömürlü olmasına azami özen göstermektedir. Lahmacun fırını yapımı konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hizmet sağlayan Zabit Demir, ihtiyacınız lahmacun fırınını mekânınıza en uygun şekilde ve cazip fiyat seçenekleri ile yapmaktadır. Fırın sistemleri yapma konusunda uzmanlaşmış deneyimli kadrosu ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun en iyi hizmet ayağınıza gelmektedir.

Eski sistem ve usulle yapılan lahmacun fırınları yerine doğalgaz ile çalışan pide ve lahmacun fırınlarında mutlaka magnet emniyet ventilli musluklar bulunmaktadır. İç kısmı ateş tuğlasından yapılan lahmacun fırınlarının alt kısımlarında ise galvanizli sac kullanılmaktadır. Tamamen izolasyonlu üst kısım ve istenilen renk ve desende seramik kaplama dış yüzey oldukça dekoratif görünmekte, mekânın şıklığını tamamlamaktadır.

Lahmacun fırını yapımı denilince akla ilk gelen isimlerden olan Zabit Ustanın öncelikli misyonu, tüm fırın yapımlarında kaliteyi zirveye taşımak ve üstün müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Artık günümüz dünyasında endüstriyel mutfak firmaları tarafından tercih edilmekte olup kalite çıtasını daha fazla yükseltmek zorunluluğunda olduğumuzun bilinci ile iş yapmaktayız. Eskinin deneyim ve tecrübesini teknolojinin getirdikleri ile birleştirerek yaptığımız işin en iyisi olmayı hedeflemekteyiz.

Ülkemizin mutfağında ayrı bir yeri olan lahmacun, tüm ülke genelinde sevilerek yenen bir yemektir. Bu nedenle de ülke genelinde lahmacun fırını yapımı oldukça büyük bir yere sahiptir. Fakat her ustayım diyenin kolaylıkla fırın imalatı yapamayacağı herkes tarafından bilinmektedir. İşte bu sebepledir ki işinin ehli ve uzman usta Zabit Demir, en iyi lahmacun fırını imalatı ile hizmet vermektedir.