Lahmacun, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Güneydoğu Anadolu kökenli yemek, zamanla tüm Türkiye’de popülarite kazanmış bir lezzettir. Ancak her yemekte olduğu üzere lahmacunda da birtakım püf noktaları bulunmaktadır. Lahmacunun istenilen lezzette olmasının en önemli etkeni, yapıldığı fırının kaliteli olmasıdır. İstenilen derecede pişirebilmek ve yakmamak, lahmacuna lezzet veren önemli ayrıntılardır.

 

Fırın yapımı sektöründe yıllardır hizmet veren firmamız, gerek lahmacun fırını yapımında, gerekse tüm diğer taş fırını yapımı işlerinde kaliteli hizmetin öncü kuruluşu olmaya devam ediyor. Kaliteli malzeme, kusursuz hizmet ve ustalık parolasıyla yola çıkan firmamız, Zabit Demir ayrıcalığıyla hizmet almak isteyenler için bir telefon kadar yakın.

 

Sektörde 40 yıllık deneyimiyle kusursuz bir hizmet veren Zabit Usta, her türlü fırın talebinizi karşılamakta. Zabit Usta’nın hizmet verdiği alanların başında gelen lahmacun fırını yapımında, yüzlerce ürün ortaya koyduk. Fırın ustalığı hizmetimizden yararlanan tüm müşterilerimiz, fırınlarından duydukları memnuniyeti sık sık dile getirmekte.

 

Lahmacun fırını yapımında zemin için genel olarak Konya Sille Taşı kullanmaktayız. Konya Sille Taşı, yapısı itibariyle kolay ısınan, geç soğuyan ve yakmayan bir özelliğe sahiptir. Sipariş edilmesi halinde zemin ve duvarlar için ateş tuğlası da kullanabilmekteyiz. Bu durumda maliyetler değişmekte, fiyat olarak sizlere farklı yansımalar olabilmektedir. Ancak genel itibariyle fiyatlarımız piyasa fiyatlarına göre oldukça caziptir. Dilerseniz fiyat almak için firmamızla irtibata geçebilir, bizi sektörün diğer firmalarıyla kıyaslayabilirsiniz.

 

Lahmacun fırını yapımında çokça tercih edilen ebatlar, 1.5 x 1.5 ile 2 x 2’dir. Ancak bilindiği üzere lahmacun fırınları, fırın işletmelerinin yanı sıra lokanta, fast food vb. işletmelerin de tercih ettiği bir fırın türüdür. Bu haseple işyerinizin büyüklüğüne ve sizlerin isteklerine göre farklı ebatlarda üretim de yapabilmekteyiz.

 

Firma olarak avantajımız, Zabit Usta gibi ülkenin en önde gelen ustalarından birine sahip olmamızdır. Malumunuz ki ustalık gerektiren işler, ancak gerçek ustalarla yürütülebilir. Bu bakımdan Zabit Usta, alanının ülke çapında tanınan en uzman ustasıdır. Zabit Usta ayrıcalığıyla yaptırılan fırınlar, kullanıcısının da fırında yapılan yemekleri yiyenin de keyif almasına vesile olur.