Ülkemizde ekmekçilik sektöründe çeşitli fırın türlerini imal eden fırın üretimi firmaları bulunmaktadır. Bu firmalardan bir kısmı ürettiği kaliteli fırınlar sayesinde tüketiciyi lezzetli ekmeklerle buluştururken; bir kısmı ne yazık ki kısa ömürlü ve kullanışsız fırınlar imal etmektedir. Gururla belirtmek isteriz ki firmamız, 40 yıldır bu işin içerisinde tecrübeler biriktirmiş Zabit Demir aracılığıyla sizlere hizmet vermektedir. 40 yıldır yüzlerce başarılı işe imza atan Zabit Usta, aradan geçen yıllar içerisinde fırın yaptığı tüm işletmelerden teşekkür mesajları almaktadır.

 

            Pide ekmeği, ülkemizin eşsiz lezzetlerinden biridir. Özellikle kahvaltı sofralarının vazgeçilmez öğeleri arasında yer alan pideler, kaliteli fırınlarda üretildiğinde eşsiz bir lezzeti yakalayabilir. Firmamız, pide fırını yapımında da Zabit Usta’nın maharetli elleri sayesinde ülkenin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

 

Pide fırını, ülkemizin en klasik fırın türleri arasında yer almaktadır. Ancak klasik olmasına rağmen farklı malzeme seçenekleri ile yapılabilmesi mümkündür. Firmamız, pide fırını imalatında konuyu sizlerle istişare ederek malzeme seçimi yapmaktadır. Genel olarak Konya Sille Taşı’nı tercih etmekteyiz. Ancak dilenmesi halinde ateş tuğlası, kırık cam parçaları, ısıya dayanıklı sıva malzemeleri, cam yünü, tuz ve tuğla gibi malzemelerden gerekli olanları da tercih edebilmekteyiz. Şu da var ki pide fırını yapımı işinde sadece ürünümüzü değil adımızı da ortaya koymaktayız. Bu sebeple hizmet çizgimizi bozmamak adına siz isteseniz de kalitesiz malzeme kullanmamaktayız. Çünkü Zabit Usta’nın yaptığı fırınlar, firmamızı temsil etmektedir. İmal ettiğimiz fırınların ilerleyen süreçte sorun çıkarması, bizleri mahcup edecek, firmamızın adına gölge düşürecektir. Bu haseple işçilikten malzemeye kadar her türlü ayrıntıya dikkat etmekteyiz.

 

Birçok sektörde ve birçok firmanın politikalarında olduğu gibi firmamızı büyütmek ve daha fazla para kazanmak için yola çıkmadık. Firmamız, orta ölçekli bir firmadır ve şubeleri olan dev bir firma olmayı amaçlamamaktayız. Amacımız, engin deneyimlere sahip Zabit Usta ile kaliteli hizmet ilkemizi sürdürebilmektir. Böylece müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerle mutlu olmakta; sektörde daha kaliteli hizmeti nasıl verebilirizi düşünmekteyiz. Firmamızın ve Zabit Demir’in kusursuz hizmetinden yararlanabilmek için bizleri her gün ve günün her saatinde arayabilirsiniz.