Zabit Usta, kara fırın, lahmacun fırını ve taş fırın imalatı konusunda 40 yılı aşkın bir süredir, tüm ülke çapında hizmet vermektedir. Yılların eskitemediği hatta daha da fazla tecrübe kazandırdığı Zabit Usta, her türlü fırın imalatı, bakım ve onarımı konusunda Türkiye’de en iyi ustalar arasına adını yazdırmıştır.

Yandan yanmalı, alttan yanmalı ve eski usul içten yanmalı fırınların imalatında en çok aranan isimler arasında yer alan Zabit Demir, kaliteli hizmet, uzun ömürlülük ve en iyi işçilik ile yaptığı hizmetin garantisini vermektedir. Yaptığı her türlü fırın imalatında en iyi malzemeyi kullanan ve en küçük detaylara bile dikkat eden Zabit Usta, müşteri memnuniyetini daima para kazanmanın önünde tutmaktadır.

Taş fırın imalatında daha az yakıtla daha yüksek ısı elde etmenin en iyi yolu fırının imalatından geçmektedir. Yanmaz tabana ve hamur bırakmayan fırına sahip olmanın yolu ise Zabit Ustadan geçmektedir. Zabit Demir, profesyonel ve tecrübeli ekibi ile Türkiye genelinde verdiği taş fırın imalatında öncelikle tespit yapmaktadır. Fırının yapılacağı mekânın ve alanın genişliği, görünüşü ve daha birçok konuda edinilen ön bilgi doğrultusunda da fırını yapma aşamasına geçmektedir. Kullanacağı malzemelerin kaliteli olması da işinin uzun yıllar sorun çıkarmadan kullanılabilecek bir esere dönüşmesini sağlamaktadır. Konya yöresine ait sille taşı ve Antep yöresine ait taşlar kullanarak yapılan fırınlarda fırının yapılacağı mekânın iç mimarisi de göz önünde bulundurularak dekoratif ve şık tasarımlar da hizmete sunulmaktadır. Ayrıca kullanılan lazer terazi ile tüm işlerin hatasız yapılması sağlanmaktadır.

En iyi malzemeleri kullanarak garantili bir şekilde iş yapan Taş fırın imalatı ustası çağın getirdiği yenilikçi yaklaşımlarla iş yapmakta ve dekorasyona oldukça uygun fırınlar ortaya çıkarmaktadır. Kullanılan malzemelerin kaliteli olmaları sayesinde de uzun yıllar herhangi bir sorun çıkmadan güvenle kullanılabilen bir ekmek teknesi ortaya konmaktadır. Yüzyıllar boyunca sofraların vazgeçilmez yiyeceği olan ekmeğin üretildiği imalathanenin yapımı ile de Zabit Usta kaliteli işçiliğinin haklı gurunu yaşamaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun tüm fırın imalatı işlerinde sizlere bir telefon kadar yakınız.