Taş fırın imalatı, 40 yıldan daha uzun bir süredir Türkiye genelinde verdiğimiz hizmetlerden biridir. Fırıncı Zabit Usta, taş fırın ustası denildiğinde akla ilk gelen isimler arasında yer almaktadır. Doğal malzeme ve uzun ömür garantisi ile her türlü ortama uygun fırın imalatı yapmak bizim başarı ile yürüttüğümüz bir iştir. Dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile çıktığımız yolda taş fırından pide fırınına, ekmek fırınından kuyu fırınına, kebap ocağından tandıra kadar pek çok farklı alanda iş yapmaktayız.

Tüm ülkede onlarca farklı şehirde yaptığımız işlerde isteğe bağlı olarak yandan yanmalı, alttan yanmalı ya da eski tip içten yanmalı fırınlar üretmekteyiz. Taş fırın ustası denilince alanında aranan isimlerden olan Zabit Demir, isteğe göre Antep taşı, Konya sille taşı ya da ateş tuğlası kullanmaktadır. Büyük küçük bütün fırın işlerinizde taş fırın ustası size bir telefon kadar yakındır. En iyi malzemeleri kullanarak garantili bir şekilde iş yapan taş fırın ustası, son derece randımanlı, taban sorunu olmayan mükemmel fırınlar kurmaktadır. Ayrıca yapmış olduğumuz her türlü fırında su tesisatı bağlantısı kurarak da sıcak su ihtiyacınızın karşılanmasını sağlamaktayız.

Taş fırın ustası aslında oldukça ilgi çekici bir meslektir. İşin özü düşünüldüğünde yüzlerce insanın doymasını sağlayan fırınları yapmak oldukça harika bir duygudur. Fırın ustalığı işine başladığımız günden bu yana her türlü kara fırın ve diğer tüm fırın çeşitlerini itina ile yapmakta ve değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Azami özen gösterdiğimiz fırın yapımı işinde müşterilerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli malzemeleri kullanarak en iyi işçiliği sergilemekteyiz.

Çağın getirdiği yenilikçi yaklaşımları da takip eden taş fırın ustası Zabit Usta, fırın yapılacak olan mekânın iç mimarisi ve dekoruna da uygun bir dekoratif ve şık ocak fırınları yapmaktadır. Siz de kaliteli malzeme ve işçilik, uzun ömürlü kullanım ve yakıt tasarrufu istiyorsanız bir telefon kadar yakınınızdayız.

Taş fırın ustası Zabit Demir’in verdiği hizmetlerden biri de simit fırını imalatıdır. İster odunla isterse de doğalgazla çalışabilen fırınlar için bizi aramanız yeterlidir.